Шевченківська весна 2014, 25-28 Березня
Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених
Увійти
Українська | English
Привітання Конференція Реєстрація Організатори Про нас
Опис Розклад Наукова та культурна програма Проживання FAQ Історія
FAQ   Швидкі лінки
   Як потрапити на конференцію?
   Спочатку вам потрібно зареєструватися онлайн. Останній термін реєстрації - 5 березня. Організаційний комітет конференції відбирає авторів, яких буде запрошено на конференцію. Підтвердження участі буде вам надіслано електронною поштою.

   Навіщо надсилати тези?
   Буде видано збірник тез конференції (до нього увійдуть тези лише тих учасників, котрі підтвердили свої тези доповіддю або виступом). Протягом часу конференції кожен учасник, що зробив доповідь, отримає такий збірник.

   Чи необхідно перебувати на конференції всі п'ять днів?
   Так, ми вважаємо що учасник конференції має бути активним продовж всієї конференції. І ми робимо все можливе аби кожен день конференції видався цікавим! Якщо ви подали заявку, вашу роботу прийняли, ви навіть заплатили гроші і надіслали повні тези, але не з'явились на самій конференції, то, на жаль, ми не будемо вважати вас повноцінним учасником конференції.

   Чи потрібно мені повідомляти деталі свого прибуття?
   Це бажано, оскільки тоді ми зможемо належним чином забезпечити ваш трансфер до студмістечка.

   Що робити, якщо від мене вимагається звітність або інші офіційні документи?
   Просто повідомте про це заздалегідь. Вам може бути потрібно підписати відрядження або надіслати офіційне запрошення і т.д. Ми докладемо максимальних зусиль щоб забезпечити усі необхідні формальні процедури.

   Де мені жити під час конференції і чим харчуватися? Мінімальна вартість доби в середньому готелі/мотелі/гуртожитку Києва складає приблизно 150-250 грн/добу. Київ багатий різномаїттям кафе, ресторанчиків, пабів, столових, ресторанів швидкого харчування, тому поїсти буде не проблемою! Всього за 25-30 грн Ви отримаєте повноцінний обід.
Учасникам конференції буде надане житло на весь час перебування у Києві з 25 по 28 березня. Якщо з якихось причин (наприклад розклад руху поїздів) вам потрібно зупинитись у Києві на добу раніше початку конференції (або на добу пізніше її завершення), то у вас також буде можливість зупинитись у гуртожитку на необхідний термін, сплативши додатково за добу.

   Як оформляти тези?
   Тези потрібно оформити відповідно до правил, детально розписаних та проілюстрованих у: шаблонах. Будь ласка, уважно ознайомтеся з вимогами і відформатуйте тези належним чином! В разі, якщо тези не відповідатимуть вимогам, вони не прийматимуться!

FAQ


Cпонсори


Контакти


Шаблони