Шевченківська весна 2014, 25-28 Березня
Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених
Увійти
Українська | English
Привітання Конференція Реєстрація Організатори Про нас
Шаблони   Швидкі лінки

LaTeX2ε для секцій кібернетика , фізика та математика та механіка

Роботи на конференцію приймаються у вигляді вихідного коду для LaTeX2ε. Шаблон оформлення робіт можна завантажити UA та EN. Шаблон використовує спеціально розроблений стильовий файл для робіт цієї конференції. Цей стильовий файл використовує деякі поширені, але все ж не стандартні пакети. Їх можна завантажити package

Детальні рекомендації по оформленню робіт дивіться в тексті вищезгаданого шаблону.

Ваша робота буде скомпільована за допомогою pdfLaTeX. Тому просимо використовувати сумісні з ним пакети. Зокрема зверніть увагу на те, що вставка зовнішніх ілюстрацій доступна з PDF, PNG, JPEG та GIF. Якщо ж у вас є ілюстрації в EPS або PS, що прийнято для стандартного LaTeX, то слід конвертувати їх в PDF.

На сайт конференції потрібно завантажувати лише файл з роширенням *.tex, але якщо ви використовуєте графічні зображення в своїй роботі, — тоді потрібно запакувати всі ці зображення та файл з розширенням*.tex в архів *.zip або *.rar і завантажити його на сайт конференції із назвою, що співпадає з Вашим прізвищем. Наприклад, Shevchenko.zip. Обсяг роботи — до 5 сторінок.

Для роботи з TeX'ом під Windows рекомендуємо використовувати наступну збірку MikTex'а http://www.ex.ua/view_storage/544606168698 Ви також можете самостійно встановити MikTex http://miktex.org/2.9/setup та суміжні з ним утиліти або інший пакет для роботи з LaTeX, але це може забрати багато вашого часу та сил.

Якщо ви раніше не працювали з TeX'ом, рекомендуємо ознайомитись з книгою Воронцова "LaTeX2ε в примерах" та використовувати її в якості довідника. Для більш грунтовного ознаомлення з цією системою радимо прочитати книгу Львовського "Набор и вёрстка в системе LaTeX". Ці та інші книги входять у збірки MikTeX'a, про які згадується вище.

 

MS Word для секцій філософія, журналістика, психологія, військові науки, геологія, філології, соціологія та сучасні соціальні зміни

Завантажте відповідний шаблон UA EN, відкрийте Вашим текстовим редактором (MS Word 2000/2003/2007/2010, OpenOffice чи LibreOffice) та дотримуйтесь вказаних у ньому інструкцій і зазначених нижче вимог.

Заархівуйте текстовий файл та ілюстрації до архіву із назвою, що співпадає з Вашим прізвищем. Наприклад, Shevchenko.zip.

Обсяг роботи — до 5 сторінок. Важливо зазначити Ваше (та співавторів) ПІБ, Вашу контактну адресу електроної пошти, назву навчального закладу або наукової установи та її поштову адресу.

Надсилайте ілюстрації окремими файлами у форматі JPEG або TIFF. Не використовуйте формати PNG або BMP. Бажана ширина зображень — 105 мм (половина ширини сторінки А4). Бажана роздільна здатність — не менш ніж 200 точок на дюйм. У разі, якщо Ви не маєте досвіду обробки зображень, вкажіть при надсиланні тез, що Ваші ілюстрації потребують до­даткової обробки. У текстовому файлі вставте під­писи до ілюстрацій в тих місцях, де вони мають знаходитись. Називайте файли ілюстрацій у порядку їх слідування (наприклад, 1.jpg, 2.jpg). Таблиці мають супроводжуватись підписами. Формули у тексті статті мають бути оформлені у редакторі формул MathType або LibreOffice Math.


FAQ


Cпонсори


Контакти


Шаблони